MC-SPEDICE - jednoduché řešení evidence spedičních zakázek

Program pro evidenci objednávek spedičních firem a správu zákazníků a přepravců pro operační systémy MS Windows XP a vyšší.

Ke stažení:
  Leták - stručný popis vlastností programu
  Demoverze ke stažení
Demoverze umožňuje normální práci na omezeném počtu položek.
Pokud se rozhodnete program používat, svá data neztratíte.
V demoverzi není nastaveno jméno ani heslo uživatele - při přihlášení do programu tato pole jen přeskočte klávesou ENTER.
Popis programu
Program umožňuje provádět evidenci dispečerů, států, měst a PSČ, kurzů měn pro jednotlivé dny. Dále je možné evidovat partnery, které je možné dělit do uživatelsky nastavených skupin (např. zákazníci, speditéři, dopravci apod.). U partnera je možné zadávat kompletní adresu včetně státu, dále pak telefonní a elektronické spojení a kód v systému RAALTRANS. V seznamu partnerů je možné jednoduše provádět třídění seznamu partnerů a výběry partnerů za zadaný stát. Je také možné tisknout sestavy partnerů podle jejich rozdělení do nastavených skupin.

Podobným způsobem jako seznam partnerů je zpracován seznam a evidence objednávek přepravy. V seznamu objednávek je možné jednoduché vyhledávání a třídení, dále je možné jednoduše přepínat roky pro zobrazení seznamu objednávek. V programu je možné zavést více Vašich firem, na které je možné objednávky přiřazovat. Částky od zákazníka, pro přepravce a vícenáklady je možné zadávat v libovolné měně, přičemž program eviduje pro každý den a měnu zadaný kurs a v případě opětovného použití měny ten samý den je již kurs měny automaticky doplňován.
Cena programu
POPIS LICENCE Bez 21% DPH
Licence na 1.PC 12 950,- Kč
Příplatek za druhou a každou další stanici 4 950,- Kč
Příplatek za multiverzi (neomezený počet firem) 1 950,- Kč
Poplatek za technickou podporu - měsíčně 1,5% z ceníkové ceny programů
Licence k používání programu jsou "plovoucí", tzn. je omezen počet současně přihlášených uživatelů.
Požadavky na konfiguraci počítače
Operační systém MS Windows XP a vyšší
Procesor podle požadavků OS
Paměť podle požadavků OS
Volné místo na disku min. 100 MB
Zobrazení minimálně 1024x768
Doporučená tiskárna laserová nebo inkoustová tiskárna