Cíle společnosti M.C. software s.r.o.

1. Poskytovat kvalitní služby

Nosným produktem společnosti jsou služby. Služby v oblasti informačních technologií a účetnictví poskytujeme našim zákazníkům již od založení v roce 1994, což je v tomto dynamicky se rozvíjejícím odvětví poměrně dlouhá doba. Od začátku působení preferujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, které si získáváme postupně kvalitou našich služeb.

2. Poskytovat komplexní služby

V tomto segmentu využití výpočetní techniky je nutná znalost několika příbuzných oborů. Naše firma disponuje pracovníky se znalostmi o počítačích a sítích, o aplikačních programech, o účetnictví a ekonomice a i pracovníky se zkušenostmi s řízením a smysluplném nasazení výpočetní techniky do informační soustavy firem.

3. Záruka dlouhodobé údržby

Uvědomujeme si, že investice do programového vybavení přináší efekt pouze při jeho dlouhodobém využití a výměna programového vybavení je pro uživatele mnohem náročnější operace než nákup nového hardware. O kvalitě nasazení informačních technologií rozhoduje hardware v daleko menší míře než použitý software.
Proto je našim přednostním cílem vytvářet kvalitní a promyšlené programy, které neustále vylepšujeme a máme v úmyslu je udržovat po dlouhou dobu.

4. Prodávat pouze kvalitní zařízení

V oblasti dodávek výpočetní techniky spolupracujeme pouze s velkými a renomovanými dodavateli, kteří skýtají záruku kvality a spolehlivosti. Již několik let to jsou firmy:
AT Computers a.s. - velkoobchod s výpočetní technikou a výrobce počítačů PREMIO.
NOVUM, spol.s r.o. - dodavatel vážících a prodejních technologií.
Našim zákazníkům pak můžeme garantovat dodávky spolehlivých originálních produktů největších světových výrobců.