Zpracování účetnictví a mezd


Účetní a ekonomické služby poskytujeme již od počátku své činnosti - tedy od roku 1994. Za tuto dobu jsme získali velké množství zkušeností, které jsou podloženy rozmanitostí firem, kterým jsme vedli nebo vedeme účetnictví. Kromě "podvojného" účetnictví zpracováváme mzdovou agendu firmám. Při své práci využíváme konzultací s daňovým poradcem. Naším cílem je zpracovávat našim klientům účetnictví spolehlivě, rychle a za přijatelnou cenu.

"Podvojné" účetnictví

V současné době zpracováváme účetnictví pro více než desítku podnikatelů a společností. Obvykle nám klient předá pouze hromádku dokladů a odnáší si kompletně zpracované účetnictví včetně přiznání k DPH. Účetnictví zpracováváme průběžně, takže klient je po celý rok obeznámen se svou situací.


Zpracování mezd

Mzdy zpracováváme firmě se dvěma zaměstnanci i společnosti s více než osmdesáti. Celkem je to opět něco přes desítku firem. Za klienty odesíláme přihlášky a odhlášky zaměstnanců na ČSSZ, ZP. Zpracujeme výpočet daně z příjmů zaměstnancům, vyúčtování daně,...


Účetní poradenství

Máme více než 20 let zkušeností s firmami různého typu a velikosti. S klienty se potkáváme jako programátoři, kde konzultujeme různé postupy účtování, dále jako účetní a nakonec i jako daňový poradce. Jsme schopni pomoci při řešení krizových situací firmy i zpracovat ekonomické výhledy pro žádosti o úvěry.