Prodej počítačů, notebooků a příslušenství


Již od založení firmy se snažíme zákazníkům dodávat kvalitní zboží z oblasti výpočetní techniky. Osvědčila se nám orientace na jednoho hlavního dodavatele, kterým je již více než 5 let společnost AT Computers, a.s. Portfólio produktů doplňujeme dodávkami od dalších dvou až třech dodavatelů, kteří jsou velkými hráči na českém trhu s informačními technologiemi.

Počítače PREMIO

Dodáváme značkové počítače PREMIO, které jsou montovány ve společnosti AT Computers, a.s. Zároveň poskytujeme záruční a pozáruční servis na tyto počítače.


Notebooky a tablety

V posledních letech klesá prodej stolních počítačů, které jsou stále ve větší míře nahrazovány notebooky. Tento trend se v současné době překlápí dále k tabletům.
Prodáváme zejména notebooky ASUS, HP a kvalitní stroje dalších výrobců. Umíme Vám s nákupem poradit.


Periferie a příslušenství

Ke kvalitnímu počítači nebo spolehlivé síti ne vyždy potřeba připojit spolehlivé periferie - zejména tiskárny a skenery. Máme v tomto směru zkušenosti a neustále sledujeme nejnovější trendy.

Správa sítí - Outsourcing

Pro několik zákazníků spravujeme jejich sítě. Poskytujeme komplexní službu - od servisu jednotlivých počítačů až po správu serveru, celé stíte, připojení k internetu, dohlížení na aktualizace, správnou funkci antivirů apod. Zákazníci se tak mohou soustředit pouze na vlastní práci.