Prodej počítačů

Počítače, notebooky a příslušenství ATComputers a.s. dodáváme již od roku 2008. Ze široké nabídky hardwaru si můžete vybrat přímo na jejich stránkách,
počítače PREMIO si zde můžete i nakonfigurovat:
AT Computers, a.s.,


pc_premio


Mezi nejoblíbenější z nabídky patří produkty PREMIO PC, LENOVO, ACER, HEWLETT PACKARD Enterprise, SAMSUNG, DELL, WESTERN DIGITAL a řada dalších.


Pro výrobu počítačů PREMIO jsou používány kvalitní značkové komponenty, které zaručují bezproblémovou funkčnost po celou dobu morální životnosti počítače. Pilířem jsou základní desky Asus a GIGABYTE. Spolehlivé uložení dat zajišťují pevné disky Seagate nebo Western Digital. Komponenty pro počítače PC PREMIO jsou vybírány na základě dlouhodobějších zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Více informací o dodacích podmínkách, konfiguracích PC PREMIO Vám rádi sdělíme.


V oblasti dodávek výpočetní techniky spolupracujeme pouze s velkými a renomovanými dodavateli, kteří skýtají záruku kvality a spolehlivosti. Již několik let to jsou firmy: AT Computers a.s. - velkoobchod s výpočetní technikou a výrobce počítačů PREMIO. NOVUM, spol.s r.o. - dodavatel vážících a prodejních technologií. Našim zákazníkům pak můžeme garantovat dodávky spolehlivých originálních produktů největších světových výrobců.