Proč právě účetní program MC-EKON

1. Potřebujete účetní program, který nebyl vytvořen zvláštním živočišným druhem - programátorem, který nemá zkušenosti s vedením účetnictví?
Autorem programu MC-EKON je ing. Miroslav Ćmok - daňový poradce ev.č. 04498, který program neustále vylepšuje podle připomínek zkušených účetních i na základě vlastních poznatků při zpracování účetnictví a daní. Program je využíván i přímo ve společnosti M.C. software s.r.o. ke zpracování účetnictví klientů.
2. Potřebujete účetní program, který je spolehlivý a není zbytečně složitý?
Program MC-EKON je vyvíjen „od konce“. Přesně víme, co má být výsledkem a pak se snažíme, aby zadání údajů, které k tomu potřebujeme, zatěžovalo účetní co nejméně. Nové verze testujeme vždy nejdříve na našich vlastních účetních a tím zajišťujeme maximální spolehlivost programů.
3. Potřebujete, aby Vám v případě problému pomohl někdo, kdo rozumí účetnictví?
U nás se nedovoláte na call-centrum, kde Vás budou dlouze přepojovat a stejně se pak nedoberete správné odpovědi. U nás se dovoláte přímo k programátorovi, který je zároveň daňovým poradcem, nebo zkušeným účetním, které program samy používají.
4. Potřebujete, abyste měli program, který bude stále vyhovovat našim bouřlivě se vyvíjejícím zákonům?
Vývoj legislativy neustále sledujeme, a pokud je to možné, zapracováváme do programu s předstihem. K novým verzím uživatelům vždy poskytneme popis úprav a většinou i upozornění na změny zákonů se stručným výtahem nejdůležitějších změn.
5. Vyhovoval by Vám osobní přístup a mít možnost probrat Vaše připomínky přímo s tvůrcem programu?
Velice si vážíme toho, že s některými zkušenými účetními - uživateli našich programů spolupracujeme již téměř 20 let. Všechny naše klienty známe osobně a jsme stále připraveni jim pomoci a poradit. Na druhou stranu jsme si velmi dobře vědomi toho, že i při veškeré snaze nejsme schopni obsáhnout celou problematiku účetnictví a daní, a mnohokrát nám pomohlo konzultovat náš pohled na věc s uživateli našich programů. To nám pomáhá stále zlepšovat naše programy.

Pokud si alespoň na čtyři z těchto pěti otázek odpovíte kladně, pak je to důvod k tomu, abyste se na nás obrátili,
a bude nám potěšením Vám osobně předvést náš program MC-EKON případně další programy naší společnosti
pro zpracování mezd, evidenci docházky, evidenci majetku a další.


ing. Miroslav Ćmok, jednatel společnosti M.C. software s.r.o.,
programátor a daňový poradce ev.č. osvědčení 04498
cmok@mcsoftware.cz